KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14598378
nr 1459 8378
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 110x159cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 4 april 2022
kl 19:00:26
300 kr
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr